MAKIJAŻ PERMANENTNY

MAKIJAŻ PERMANENTNY LONG TIME LINER TO DOSKONAŁY SPOSÓB NA POPRAWĘ URODY, GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA I WSPANIAŁY EFEKT KOŃCOWY. MAKIJAŻ WYKONANY TĄ METODĄ JEST PERFEKCYJNY I DOSKONALE PODKREŚLA NATURALNE PIĘKNO, NIE TWORZĄC WRAŻENIA SZTUCZNOŚCI.

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY LONG TIME LINER –  BEZPIECZEŃSTWO – PRECYZJA – JAKOŚĆ

 

LONG TIME LINER to aparatura do wykonywania makijażu permanentnego najwyższej klasy, spełniająca wymogi zarówno kosmetologiczne, jak i medyczne. Wykonane ze stali chirurgicznej narzędzia, regularnie poddawane sterylizacji w autoklawie, gwarantują bezpieczeństwo zabiegu i niepowtarzalny efekt. Barwniki wykorzystywane podczas zabiegu są opracowane na bazie substancji nieorganicznych i mineralnych. Wytwarzane jako produkty medyczne w laboratoriach Long Time Liner w Monachium, są bezpieczne dla skóry, nie wywołują alergii i mają działanie antyseptyczne, co potwierdziły liczne badania przeprowadzone przez Europejski Instytut Inspekcji. Posiadają certyfikaty EEC i FDA. Makijaż wykonany tą metodą uznaje się obecnie za najbardziej precyzyjną i bezpieczną na świecie. Wygląda subtelnie i naturalnie. Barwnik wprowadzany jest bardzo płytko pod skórę, dzięki czemu opuchnięcia po zabiegu są minimalne, a efekt końcowy bardzo naturalny. 

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI Jeśli należysz do grupy kobiet zmagających się z brwiami i codziennie boisz się aby nie stracić pracochłonnego ich rysunku w ciągu dnia; masz duże braki włosków w łuku brwiowym – dzięki makijażowi permanentnemu brwi odzyskasz ich naturalny kształt z doskonałym łukiem podkreślającym Twoje oczy i urodę. Są dwie metody, którymi możesz wykonać makijaż permanentny brwi:

 

METODA CIENIOWANIA polega na wykonaniu rysunku brwi tak, aby sprawiał wrażenie delikatnego cienia pod włoskami. Efekt ten sprawia, że brwi wyglądają bardzo naturalnie, a makijaż nie jest płaski i jednorodny. Wtapia się naturalnie we włoski, uzupełniając braki w łuku brwiowym i podkreślając jego kształt.

Cena: 800 zł 

 

METODA WŁOSKOWA – INACZEJ PIÓRKOWA to makijaż gdzie linergistka wprowadza liniowo pigment do skóry, tworząc w łuku brwiowym rysunek imitujący włoski. Dzięki temu makijaż jest naturalny i delikatny. Metoda ta pozwala uzupełnić braki w łuku brwiowym, zagęszczając rzadkie włoski. Ten rodzaj makijażu należy odświeżać co około 6 miesięcy. 

Cena: 1050 zł 

Metoda włoskowa z cieniowaniem: 950 zł

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST 

Twoje usta mogą wyglądać pięknie przez całą dobę, bez konieczności poprawiania makijaż jedzeniu, zajęciach sportowych czy pocałunku. Zapomnisz o konturówce i kolorowych szminkach. Dobiorę dla Ciebie kolor, w którym będziesz wyglądać najlepiej. Odświeżysz go jednym pociągnięciem błyszczyka nie patrząc w lustro! Do wyboru masz wypełnienie ust barwnikiem, usta Aquarelle nadające wargom wyrazistości lub podkreślający rysunek ust kontur. 

Cena: kontur 400 zł/kontur z wypełnieniem 900 zł/ Aquarelle 900 zł

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU 

Jeśli nie wyobrażasz sobie makijażu bez kreski na górnej i dolnej powiece, powinnaś pomyśleć o posiadaniu jej na stałe. Zaoszczędzisz na czasie w codziennym makijażu, a zyskasz idealny rysunek, którego nie sposób wykonać samodzielnie. Ale przede wszystkim, Twoje oczy będą wyglądać pięknie w sytuacjach, które nie sprzyjają posiadaniu makijażu: na basenie, plaży, czy w łóżku. 

Cena: kreski górne – zagęszczające 450 zł/ kreski górne dekoracyjne 700 zł/kreski dolne 300 zł

 

CO WARTO WIEDZIEĆ PRZED ZABIEGIEM? 

– przez 4 tygodnie wcześniej nie depiluj brwi – to ułatwi dobranie optymalnego kształtu makijażu

– zadbaj o skórę wokół brwi: powinna być nawilżona, ale nie tłusta. Dobrze jest zrobić wcześniej zabieg dermabrazji lub mocny peeling – taka skóra lepiej przyjmie pigment i makijaż będzie bardziej trwały.

 

PIELĘGNACJA PO ZABIEGU  skóra może być lekko zaczerwieniona i opuchnięta więc trzeba o nią zadbać. Nie wolno jej myć mydłem, dotykać, trzeć, odrywać łuszczącego się naskórka, opalać, korzystać z basenu, SPA. Do pielęgnacji skóry dostaniesz od linergistki specjalny krem z witaminą E.

UWAGA! Jeżeli nie zastosujesz się do powyższych zaleceń, na Twoich brwiach mogą pojawić się odbarwienia makijażu permanentnego.

W ciągu 5-7 dni od zabiegu naskórek się złuszczy, a makijaż się rozjaśni o około 50 %. Z tego też względu konieczna będzie druga wizyta , podczas której kolor i kształt zostanie uzupełniony i w razie potrzeby wzmocniony. PRZECIWSKAZANIA: infekcja wirusowa, cukrzyca lub łuszczyca w miejscu zabiegowym; obstrzykiwanie botoksem lub kwasem hialuronowym  (2 tygodnie przed); ciąża, przyjmowanie leków steroidowych.

MAKIJAŻ PERMANENTNY LONG TIME LINER TO SPEKTAKULARNY EFEKT NA DŁUGIE MIESIĄCE

kontakt

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio