LASEROTERAPIA 

Laser E- LIGHT + E-SHR to najnowocześniejsza aparatura stosowana na co dzień w gabinetach medycznych. Dzięki posiadaniu aż 8 filtrów i systemu VPL IN MOTION 10 błysków na sekundę oraz głowicy RF FRAX, w gabinetach kosmetologicznych umożliwia wykonanie gamy bezpiecznych i niezwykle skutecznych zabiegów na twarz i ciało. Wszystkie zabiegi są bezbolesne i komfortowe.

RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA RF 

To połączenie dwóch zabiegów: termoliftingu i mikroiniekcji. Zabieg polegający na użyciu fal elektromagnetycznych, które emitowane bezpośrednio do skóry poprzez nakłucia mikroigłami, powodują jej mocne podgrzanie w warstwie głębokiej. Wywołany w ten sposób szok termiczny pobudza skórę do przebudowy struktury kolagenowej i regeneracji skóry właściwej. Dzięki możliwości precyzyjnej regulacji długości igieł i głębokości wkłucia oraz uzyskania różnych temperatur na poszczególnych warstwach skóry, efekt odmładzania jest wręcz spektakularny. Połączenie działania mechanicznego na skórę (nakłuwanie stymulujące procesy naprawcze) i wysokiej temperatury (emisja fal radiowych do skóry właściwej) jest tak skutecznym zabiegiem, że polecany jest nie tylko w terapiach odmładzających lecz również usuwaniu blizn i rozstępów.   Znaczący efekt widać już po pierwszym zabiegu – skóra jest napięta i jędrniejsza natychmiast! Proces odnowy i regeneracji  skóry trwa do 3 miesięcy po. Jest to czas potrzebny do powstania nowego kolagenu, zagęszczania włókien i wiązań kolagenowych.  

Polecany: redukcja zmarszczek – zwłaszcza wokół oczu, lifting twarzy i poprawienie owalu, leczenie blizn, usuwanie rozstępów, zmniejszenie porów

 

RADIOFREKWENCJA TERMOCOOL

Zabieg oparty ma emisji fal radiowych wywołujących głębokie nagrzanie tkanek wewnętrznych skóry. W skutek ich działania usuwane są nadmiary tłuszczu, cellulit i rozstępy skóry. Jest bezbolesny, szybki i skuteczny. Daje efekty bez użycia skalpela! Pierwsze efekty są odczuwalne i widoczne już po pierwszym zabiegu!

Polecany: 

TWARZ: modelowanie owalu, usuwanie drugiego podbródka, usuwanie cieni i worków pod oczami, podniesienie policzków, spłycenie zmarszczek.

Rozświetlenie i odmłodzenie skóry.

BRZUCH: obkurczenie skóry po porodzie, po kuracji odchudzającej; redukcja rozstępów

RAMIONA: usuwanie “skrzydełek” – luźnej skóry po wewnętrznej stronie ramion; redukcja cellulitu i rozstępów

NOGI: usuwanie obwisłej skóry wokół kolan; usuwanie cellulitu i rozstępów

POŚLADKI: modelowanie kształtu, redukcja obwisłości; redukcja cellulitu i rozstępów

UTRATA WAGI.

EPILACJA SHR

Najnowsza technologia usuwania nawet najbardziej uciążliwego, zbędnego owłosienia. Rezultatem terapii jest wypadnięcie po 2 tygodniach włosów wraz z cebulkami. W trakcie serii zabiegów zostają zniszczone mieszki włosowe, które uniemożliwiają ponowny wzrost owłosienia. Ilość zabiegów ustalana jest indywidualnie, zależnie od rodzaju włosa. 

E-LIGHT VPL I E-SHR

Połączenie dwóch najnowocześniejszych metod laseroterapii i fototerapii, dające znakomite wyniki w terapiach: leczenie trądziku i terapii antybakteryjnej, usuwania rumienia, zbędnej pigmentacji, plam starczych i posłonecznych; terapia antybakteryjna, przywracanie elastyczności skórze, odmładzanie i regeneracja kolagenu. 

FOTOODMŁADZANIE

Terapia laserem e-light to połączenie skuteczności lasera i światła. Emisja do skóry światła VPL i fal RF powoduje jej podgrzanie, a tym samym stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, niezbędnych do zachowania młodej, świeżej cery. EFEKT JEST NATYCHMIASTOWY: skóra jest jaśniejsza, napięta, plamy posłoneczne, pajączki, rozszerzone pory, zmarszczki jaśniejsze i mniej widoczne. Przez 4 tygodnie po zabiegu dochodzi do przebudowy skóry, co daje rezultat napiętej, odmłodzonej twarzy, z widoczną redukcją zmarszczek, podniesionymi górnymi powiekami, wymodelowanym obrysem twarzy. 

PEELING WĘGLOWY

Innowacyjny zabieg oczyszczający skórę i stymulujący procesy odmładzania. W trakcie zabiegu nałożona na skórę warstwa emulsji węglowej absorbując światło lasera wzmacnia jego działanie wywołując w skórze efekt “mikroeksplozji”. Laser dociera do najmniejszych nierówności skóry powodując jej głębokie oczyszczenie, zwężenie porów oraz stymulację produkcji kolagenu. 

Polecany przy: skórze zmęczonej, ziemistej, problemach z rozszerzonymi porami, nadmiernym wydzielaniu sebum, trądziku, przebarwieniach o różnej etiologii, zaskórnikach, zmarszczkach, utracie jędrności i elastyczności skóry.

 

PRZECIWWSKAZANIA DO LASEROTERAPII: ciąża, karmienie piersią, choroby nowotworowe (chemioterapia i radioterapia), epilepsja, cukrzyca, łuszczyca, inne choroby autoimmunologiczne, układu krążenia. Implanty w miejscu zabiegu (w tym nicie kosmetyczne metalowe i silikonowe). Bieżące, długotrwałe stosowanie preparatów światłoczułych.

KAŻDY ZABIEG JEST POPRZEDZONY SZCZEGÓŁOWYM WYWIADEM I INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĄ.

PROPONOWANA ILOŚĆ ZABIEGÓW W SERII ZALEŻY OD INDYWIDUALNYCH POTRZEB I OCZEKIWAŃ KLIENTKI. 

 

kontakt

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio