OCZYSZCZANIE WODOROWE AQUAPEEL H2

CO TO JEST OCZYSZCZANIE WODOROWE TWARZY? 

AQUAPEEL H2 to wieloetapowy, nowoczesny i nieinwazyjny zabieg oczyszczania twarzy. Ale nie tylko. Dzięki kompleksowej pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu oczyszcza skórę właściwą, neutralizuje działanie wolnych rodników, dotlenia i odżywia głębokie warstwy skóry. AQUAPEEL H2 – WODOROWE OCZYSZCZANIE TWARZY polecany jest każdemu rodzajowi skóry, a zwłaszcza osobom z cerą zanieczyszczoną, z zaskórnikami i rozszerzonymi porami. Idealny zarówno dla kobiet i mężczyzn.

EFEKT NATYCHMIASTOWY – cera odzyskuje blask, jest głęboko oczyszczona, dotleniona, nawilżona i zregenerowana. Wolna od zaskórników, wolnych rodników, napięta. Pojedynczy zabieg usuwa nadmiary i reguluje wydzielanie sebum, łagodzi stany zapalne, zwęża pory.

EFEKT DŁUGOFALOWY – dzięki efektywnemu stymulowaniu włókien kolagenowych i elastynowych następuje ZAGĘSZCZENIE SKÓRY, POPRAWIA NAPIĘCIA I ELASTYCZNOŚCI.

OCZYSZCZANIE WODOROWE SKÓRY JEST POLECANE RÓWNIEŻ JAKO ZABIEG PRZYGOTOWUJĄCY I WZMACNIAJĄCY SKUTECZNOŚĆ ZABIEGÓW ANTI-AGING.

 

NA CZYM POLEGA WODOROWE OCZYSZCZANIE TWARZY TECHNOLOGIĄ AQUAPEEL H2?

ETAP 1

Neutralizacja wolnych rodników – hydrabrazja z aktywnym wodorem. Wprowadzenie do skóry strumienia wody z aktywnym wodorem. Wprowadzony do skóry wodór wiąże się z wolnymi rodnikami RTF i minimalizuje ich wpływ na procesy starzenia skóry.

ETAP 2

Złuszczenie martwych warstw naskórka za pomocą wyselekcjonowanej mieszanki kwasów. Dzięki eksfoliacji skóra zostaje odpowiednio przygotowana do wprowadzenia w nią związków odżywczych.

ETAP 3

Wprowadzenie w głąb skóry aktywnego tlenu – dotlenienie komórek skóry. Łatwo przyswajalny tlen działa przeciwzapalnie reguluje produkcję sebum oraz stymuluje syntezę kolagenu i elastyny. Efekt: zdrowy koloryt skóry, zwiększenie gęstości i napięcia.

ETAP 4

Zabezpieczenie przed wpływem wolnych rodników, czyli LAMINACJA. Wprowadzenie do skóry silnie aktywnych związków antyrodnikowych. Usuwa efekty fotostarzenia: spowalnia powstawanie zmarszczek i przebarwień.

ETAP 5

Za pomocą fali ultradźwiękowej do skóry właściwej zostają wtłoczone substancje aktywne. Dzięki działaniu fal o wysokiej częstotliwości poprawia się metabolizm komórkowy skóry, krążenie krwi, co stymuluje skórę do szybszej regeneracji.

ETAP 6
Lifting falą radiową. Podwyższenie temperatury skóry do 42 stopni za pomocą wiązki prądu o wysokiej częstotliwości, obkurcza włókna kolagenowe i stymuluje je do produkcji kolagenu – poprawy napięcia i elastyczności skóry.

EFEKTY ZABIEGU OCZYSZCZANIA WODOROWEGO AQUAPEEL H2

 1. NEUTRALIZACJA działania wolnych rodników
 2. GŁĘBOKIE OCZYSZCZENIE skóry
 3. DOTLENIENIE skóry właściwej
 4. PRZEBUDOWA włókien kolagenowych
 5. REDUKCJA przebarwień
 6. WZMOCNIENIE napięcia i gęstości skóry
 7. POPRAWA metabolizmu komórek
 8. ZMNIEJSZENIE porów
 9. ZATRZYMANIE nadprodukcji sebum
 10. ZŁUSZCZENIE naskórka

NA JAKIE PROBLEMY POLECANY JEST ZABIEG OCZYSZCZANIA WODOROWEGO AQUAPEEL H2? 

 • szara i zmęczona skóra
 • nierównomierny koloryt skóry
 • tłusta cera
 • tendencja do powstawania zmian trądzikowych i stanów zapalnych
 • poszerzone pory i zaskórniki
 • pierwsze oznaki starzenia się skóry
 • narażenie skóry na zanieczyszczenia środowiskowe

PORADY PO ZABIEGU OCZYSZCZANIA WODOROWEGO

 • przez kilka godzin po zabiegu nie należy robić makijażu
 • przez 3 dni po, unikać sauny i basenu
 • regularnie stosować krem z filtrami ochronnymi SPF 30

DODATKOWE ZALETY OCZYSZCZANIA WODOROWEGO AQUAPEEL H2

Jest to całkowicie bezpieczny, bezbolesny i bezinwazyjny zabieg, BEZ EFEKTÓW UBOCZNYCH. Polecany również dla cery wrażliwej, naczynkowej, trądzikowej. Pierwsze 3 etapy zabiegu polecane są KOBIETOM W CIĄŻY I KARMIĄCYM. Jak również osobom po przebytych niedawno nowotworach.

JAK CZĘSTO MOŻNA WYKONYWAĆ ZABIEG OCZYSZCZANIA WODOROWEGO?

 • jako zabieg przygotowujący do terapii anti-aging
 • zabieg niezależny, głęboko oczyszczający, dotleniający i stymulujący skórę
 • wskazana częstotliwość cyklu zabiegów: co 3-4 tygodnie

kontakt

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio