mezoterapia igłowa kosmetyczna

Mezoterapia igłowa jest jednym z najbardziej skutecznych i popularnych zabiegów rewitalizujących skórę. Zabieg polega na równomiernym nakłuciu zewnętrznej warstwy skóry – naskórka, specjalnymi mikroigłami. Przez około kwadrans od nakłucia w skórze pozostają otwarte mikrokanaliki, przez które wprowadzane są do skóry właściwej, na co dzień chronionej przed dostępem, np. komórki macierzyste, retinol, kwas hialuronowy, stymulując najgłębsze warstwy skóry do odbudowy.  Dodatkowo, sam efekt nakłuwania wymusza procesy gojenia działając podwójnie pozytywnie na skórę, jej jakość i kondycję.

Do zabiegu stosuje się, zależnie od wieku, kondycji skóry, różne długości igieł. Jeśli zabieg robiony jest na twarz, zazwyczaj stosuje się nakłucia do 1 mm.

Dzięki mezoterapii skóra zostaje nawilżona, odżywiona, a co za tym idzie młodsza, gładsza, bardziej napięta i elastyczna. 

 

MEZOTERAPIA CYTOCARE 532

To koktajl 37 różnorodnych składników rewitalizujących, zawierający wysokie -32mg -stężenie nieustabilizowanego kwasu hialuronowego. Po jego zastosowaniu skóra staje się gładka, sprężysta i dobrze odżywiona. Zabieg  eliminuje widoczne oznaki starzenia i działa profilaktycznie. 

SKŁĄD: nieustabilizowany kwas hialuronowy 32mg, molibedian amonu, metawanadan amonu, chlorek wapnia, siarczan miedzi, chlorek magnezu, octan sodu, wodorowęglan sodu, chlorek sodu, wodorofosforan sodu, metakrzemian sodu, selenin sodu, chlorek cyny, siarczan cynku, alanina, argynina, asparagina, kwas asparaginowy, cysteina, glutamina, kwas glutaminowy, glicyna, histydyna. Witaminy: B5, B9, B8, B3, B6, B2, B1, B12. Chlorek choliny, glukoza pirogronian sodowy, kwas alfa liponowy. 

 

 

AQUASHINE BR 2ml

Perła dermatologii estetycznej – więcej niż mezoterapia! Zabieg z aktywnym kompleksem peptydowym dedykowany skórze pozbawionej blasku i z przebarwieniami. Redukuje plamy starcze, piegi, spowalnia proces syntezy melaniny. Czysty kwas hialuronowy nawilża i stymuluje skórę do produkcji nowych komórek. Efekt widoczny już po pierwszym zabiegu. 

SKŁAD: nieusieciowany kwas hialuronowy w stężeniu 1,5%, kompleks peptydowy, kompleks odżywczy (14 witamin, 24 aminokwasy, 8 minerałów, i koenzymów, 5 kwasów nukleinowych). 

 

MEZOTERAPIA NA PRZEBARWIENIA – DERMAHEAL SB 5 ml

Preparat zawierający czynnik wzrostu i białka biomimetyczne. Redukuje przebarwienia skórne i zapobiega syntezie melaniny. Działa rozjaśniająco i ZAPOBIEGA DALSZEJ PIGMENTACJI SKÓRNEJ.

SKŁAD: Glycrrhiza Uralensis, 2-O-Ethyl Ascorbic Acid, Arbutyna, 3 peptydy biomimetyczne

ZASTOSOWANIE WSZYSTKICH WW ZABIEGÓW: twarz, dekolt, ramiona, dłonie. 

 

MEZOTERAPIA PRZECIW ŁYSIENIU – MESOLINE HAIR 

Mesoline Hair gwarantuje efekt odbudowy włosów. Kompozycja aktywnych składników hamuje wypadanie i wspomaga odrost. Odżywia strukturę, uzupełnia ubytki, zagęszcza i nadaje włosom wspaniały blask. Dzięki stymulacji przepływu krwi w mieszkach włosowych, hamuje działanie hormonów odpowiadających za wypadanie włosów. 

SKŁAD: peptydy miedzi, koenzym Q10, kwas hialuronowy, kompleks czynników wzrostu.

 

DR CYJ HAIR FILLER 1ml – NOWOŚĆ – PIERWSZA NA ŚWIECIE PEPTYDOWA TERAPIA WŁOSÓW!

Formuła 7 peptydów i kwasu hialuronowego, które hamują wypadanie i stymulują wzrost nowych włosów. Zagęszczająca i pogrubiająca strukturę włosa. Dzięki opatentowanej technologii substancje aktywne uwalniają się i wnikają w skórę do 14 dni po aplikacji. Efekty widoczne są już po 2 miesiącach, a terapia wymaga jedynie 4 sesji wykonywanych w odstępie 2 tygodni. 

 

 

 

 

kontakt

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio